بستن
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

نحوه اندازه گیری پارکت لمینت

اندازه گیری پارکت لمینت

برای محاسبه تعداد بسته ی مورد نیاز، نخست مساحت سطح مورد نظر را بدست آورید، سپس عدد محاسبه شده را بر متراژ هر بسته تقسیم نمایید. اگر عدد به دست آمده اعشاری باشد، باید آن را به عدد صحیح بالا گرد نمایید. ( مساحت تقسیم بر ابعاد بسته پارکت = تعداد بسته ی مورد نیاز)

برای مثال: اگر مساحت سطح مورد نظر 23 متر می باشد و مساحت هر بسته پارکت لمینت مورد نظر 1.84 متر باشد، عدد به دست آمده 12.5 می باشد، که خریدار باید 13 بسته تهیه نماید.

نکاتی که هنگام خرید باید حتما در نظر داشته باشید:

1-     برای نصب هر 100 مترمربع پارکت لمینت، نیاز به خریداری 3 الی 4 مترمربع بیشتر از عدد مساحت، به عنوان ضایعات کار می باشد.

2-     بنا به تجربه، پیشنهاد می شود همیشه 1 یا 2 بسته پارکت لمینت، جدا از مبحث اجرا، برای مواقع ضروری خریداری و نگهداری شود، تا در صورت انجام تغییرات و یا آسیب دیدگی پارکت لمینت (به هرعنوان) در سال های آینده، نوع پارکت استفاده شده در دسترس بوده باشد، تا نیاز به صرف هزینه برای تغییر کل پارکت نباشد. گفتنی می باشد، بنا به سیاست تولید کنندگان، طرح های پارکت لمینت پس از چند سال تغییر نموده و از طرفی بنا به سری تولید امکان تغییراتی در نوع کلیک آن دیده میشود.

 

در آخر یاد آور میشود که شما در هر مرحله از خرید، می توانید از مشاوره ی تلفنی و یا درصورت درخواست شما، از مشاوره ی حضوری بهرمند شوید.